הצטרפו למועדון החברים שלנו...

* בשליחת פרטיך הנך מאשר/ת קבלת הודעות במייל

ירדנה - גן עדן פרטי

© כל הזכויות שמורות לאבוקייק בע"מ 2018

אתר זה נבנה ע"י "פאן בצפון - מסעדות, לינה ואטרקציות בצפון"

קבוצות תלמידים ונוער

חדרי בריחה בטבע בשילוב טאבלטים

משחק בריחה בטבע - יש לכם 90 דקות לברוח מכאן...

כאשר הטבע משמש כתפאורת המשחק, נתחיל במשחק חשיבה מרתק ומותח...

משחק הגיבוש "בשביל הבריחה" נוצר בהתאמה לפורמט המצליח של "חדרי הבריחה". המשחק מופעל בצורה ייחודית ומותאם לטבע באזור בו הוא מתקיים. כתבי החידה והמשימות מנוהלים בצורה אינטראקטיבית באמצעות אפליקציית המשחק - rondogo-game בטאבלטים תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות: טאבלטים, שעונים חכמים, מציאות רבודה ומציאות מדומה VR. 

הקבוצה תתחלק למספר חוליות שמתחרות זו בזו ותשתמש במכשירי הסמארטפון של חבריה, במטרה להגיע הכי מהר לנקודת הסיום של המשחק, לאחר מעבר בכל "חדרי המשחק" הפרושים בטבע. בכל "חדר משחק" ממתינה תיבה נעולה ובה מכשיר טאבלט אליו יש להזין קוד מפוענח, הזנת הקוד הנכון תשלח את המשתתפים אל "חדר המשחק הבא". כל חוליה נשלטת מרחוק ע"י הדמות המסתורית שמתקשרת On Line עם החוליות באמצעות מכשירי הטאבלאט שממתינים ב"חדרי המשחק".

פעילות של כשעה וחצי

פעילות משחקים מגבשת

סט רחב של משחקי עץ בעבודת יד, המשחקים מותאמים למגוון גילאים ולכמות גדולה של אנשים בו זמנית.

אופי הפעילות הוא בסגנון " משחק חופשי", כאשר המשחקים פרוסים במרחב והמשתתפים יכולים לעבור בין העמדות השונות ולשחק להנאתם.

מדריכים מטעמנו מלווים את המשתתפים בהכוונה ומשחק לכל אורך הפעילות.

בסט המשחקים שלנו קיבצנו יחדיו כמות רחבה של משחקים בעלי ערכי משחק שונים כגון: משחקי חשיבה, פעולה ומוטוריקה לצד משחקי צוות ודמיון אשר יוצרים חוויה חברתית,ערכית,מקורית ומהנה במיוחד.

​מצורפת מצגת מפורטת עם העמדות משחק שעמם נגיע לפעילות.

פעילות מתאימה לעד 200 משתתפים בו זמנית

פעילות של כשעה וחצי

סדנת קצב ותיפוף + מופע קפוארה

2 מדריכים לבושים לבן, שיקבלו אתכם בשופרות תימניים, מחצלות, כלי הקשה והרעשה מגוונים, דרבוקות. הפעילות מועברת בהמון אנרגיות, הומור ופאן המתאים לכל המשפחה. בין היתר נלמד את סוגי הכלים, מקצבים ומשחקי קצב, טכניקות תיפוף, ננגן, נרקוד ונשיר יחדיו.

לסיום סדנת המתופפים צוות המתופפים יערוך עבורכם מופע קפוארה מרהיב בליווי כלי נגינה מברזיל, נביט בקרבות קפוארה זוגיים ואף נזמין משתתפים מהקהל.

פעילות של כ-45 דק'

טיול רייזרים מסלול "שביל הלגונה"

לפני היציאה לשטח נמלא טפסי בטיחות ונעבור תדריך והסבר תפעול על הרכבים. לאחר שנניע, נצא ממתחם "חוויות שטח" בפארק הירדן ("אבוקייק") דרך שביל מתפתל כשמסביב צמחייה פראית... את הדרך נפלס לכיוון שמורת בית צידה ואזור חופי הכנרת הצפוניים, שפך הירדן לכנרת. המסלול יוביל אותנו ל"בית הבק" (מוצב סורי עתיק) הנמצא בלב הטבע הפראי של הגדה הצפונית לכנרת, נעצור להסבר קצר על המקום ועברו ההיסטוריה המרתק. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לכיוון צפון, נחצה את גשר "אריק" הידוע וניכנס לשמורת פארק הירדן, באזור הזה הנסיעה מאופיינת בנהיגה טכנית המשלבת בעונת החורף שבילי בוץ מרגשים ובעונת הקיץ אינספור מעברי מים מלהיבים. נגיע למעיין "עין קלע", לגונה מדהימה בלב השמורה שם נעצור להשתכשכות במים הצוננים בקיץ ובחורף לשטוף את הבוץ מהידיים. המדריך שלנו ידאג בנקודה זו לחמם קפה/תה צמחים על הגזייה ובקיץ נפנק אתכם בפירות העונה המרעננים. לאחר ההפסקה נעלה שוב לרייזרים והתומקארים ונצא לכיוון פארק הירדן בחזרה שם נסיים את המסלול ממש איפה שהתחלנו במתחם "אבוקייק" ו"חוויות שטח".

אורך של שעה וחצי

לייזר טאג

בחורשת עצים בלב שמורת הטבע יקבלו את פניכם צוות הלייזר טאג החדשני. נתחלק ל-2 קבוצות ונצטייד רובי לייזר ואביזרים נוספים למשחק הקרבות והאתגר המדליק. פעילות הלייזר טאג משלבת ירי ואתגר בין הקבוצות במשחקוני אסטרטגיה: הדגל, כבוש את היעד וכד'. כל משתתף אשר נפסל יחל לצפצף וכך נזהה את הקבוצה שהצליחה לנצח במשחק. פעילות הלייזר טאג הינה ללא כאב (כמו פיינטבול למשל), מלאה באדרנלין והתגובות של המשתתפים בסיום בשמיים.

פעילות של שעה

פעילות ODT 

חציית נהר תנינים - משימה שתצריך את חברי הקבוצה לצלוח מעבר בין שני עצים, כאשר המעבר הוא על רצועות, החברים לא מפסיקים לצחוק לאורך כל המעבר

תיבה בנהר - באחת התחנות בנהר, יחכו לקבוצה פאזלים, כספת ותיבה, החברים יאלצו להרכיב את הפאזלים, כל פאזל שישלם, יקנה למשתתפים אופציה להוצאת מפתח אחד מתוך 12 כדי לפתוח את התיבה ולקבל אישור ליעד הבא.

דייג בנהר - באחת התחנות בנהר, יחכו לקבוצה גזעי עץ קטנים, אותם ייאלצו לדוג מהנהר ע"י חבלים ולערום למגדל.
בפעם הראשונה, חברי הקבוצה יוכלו לדבר אך בפעם השנייה יעשו זאת ללא דיבורים

יין במשקל - בסוף המסלול נרים לחיים, חברי הקבוצה יאלצו למלא את כוסותיהם ביין, רק שאת הבקבוק הם יחזיקו ממרחק של 2 מטרים עם חבלים. כאשר הכוסות עם שהתמלאו ביין יגיעו למשקל שהוגדר, יוכלו חברי הקבוצה לשתות לחיים.

פעילות של כשעה

*ניתן לשלב במהלך טיולי השטח

שייט קייקים וסירות רפטינג

שייט בנהר הירדן בקיאקים או סירות, בתוך צמחיית נחלים עבותה, המים הקרירים והאווירה הקסומה, הופכים את השייט לחוויה ייחודית במינה כששכשוך המים וציוץ הציפורים מלווה אותנו, במהלך השייט ניתן לפגוש בצבי מים, דגים למיניהם ומגוון רחב של בעלי כנף סביב. לאורכו של המסלול ניתן ליהנות ממקטעים מסעירים ואתגריים ומקטעים נינוחים ושלווים.

 

מסלול של 4.5 ק"מ 

אורך של שעה ורבע

טיול אופניים

את המסלול נתחיל בנקודת הסיום של שייט הקייקים , נצא דרך שמורת פארק הירדן, נסיעה קצרה לצד אמות המים והגשרים, ערוצי נהר הירדן הזורמים בתוך הפארק, משם נצא לכיוון שמורת נחל הזאכי בנסיעה בשבילים הסבוכים. בראש הקבוצה ילווה מדריך ובסוף הקבוצה רכב חילוץ ופינוי בעת הצורך.

אורכו של המסלול כ-10 ק"מ

קיר טיפוס ואומגה משימות

כל קבוצת צבע תקבל מיקום צמוד לקיר טיפוס, הסבר והצטידות ברתמה ונתחיל בתחרות טיפוס לפי קבוצות כאשר בכל מקצה המשתתפים שיתחרו בתחרות הטיפוס המהיר ביותר לפסגת הקיר יזכו את המשתתף המנצח בחלק מפזל שעל קבוצתו להרכיב ככתב חידה ולנצח בתחרות. הקבוצה המנצחת תעבור לתחנת גלישת אומגה אקסטרימית, בגובה של 6 או 8 מטר מהקרקע. את הפעילות ילווה מדריכים מקצועיים ומיומנים. הפעילות הינה חוויתית ותחרותית, מייצרת אופי מגבש ומאתגר לתחילתו של היום אצלנו.

פעילות של כשעה ורבע